Chata pod Končitou, Kamenec pod Vtáčnikom

Turistická chata s reštauráciou a vlastným chovom pstruha dúhového je umiestnená v krásnej Gepnárovej doline, v príjemnom prírodnom prostredí na úpätí pohoria Vtáčnik (1.346 m n.m.). Dolina je územím so vzácnym prírodným prostredím, s rozmanitými zvláštnosťami na sopečnom podlaží, s množstvom chránených druhov rastlinnej a živočíšnej ríše. Interiér chaty je v poľovníckom štýle, k ubytovaniu Vám poslúžia 3 dvojlôžkové izby (každá s možnosťou 2 prísteliek, sociálne zariadenia sú spoločné), 1 izba s vlastným sociálnym zariadením a balkónom má 6 lôžok so 4 prístelkami, spoločenská miestnosť je s TV. V letných mesiacoch máte k dispozícii vonkajšie ohnisko a pre deti ihrisko na hranie. Pri návšteve určite ochutnajte pečeného alebo údeného pstruha z vlastného chovu.

Choď na stránku: http://www.chatapodkoncitou.skRekreačná oblasť Píly, Kamenec pod Vtáčnikom
Telefón: +421 (0)46 546 55 27
Email: chata.koncita@post.sk

TIK_BOJNICE

+421 (0)46 543 03 03
www.informaciebojnice.sk
» viac kontaktov

Turistická informačná kancelária Prievidza

+421 (0)46 16 186
www.prievidza.sk/tik
» viac kontaktov

Mapa regiónu
Horná Nitra - Bojnice

Po kliknutí sa zobrazí mapa regiónu

Aktuálne
počasie

In-počasie

BojniceČereňanyKľačnoKocuranyLehota pod VtáčnikomNitrianske RudnoOpatovce nad NitrouPrievidzaSebedražieŠútovce
Ministerstvo dopravy výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republikySlovenská agentúra pre cestovný ruchTrenčiasnky samosprávny krajTrenčín región - krajská organizácia cestovného ruchu
Facebook stránka Milujem BojniceStránky www.bojnice.eu prevádzkuje Oblastná organizácia cestovného ruchu OOCR Región Horná Nitra - Bojnice. All rights reserved.
Created by © 2012 - 2017 WebCreative.info