Hotel BELASSI****

Hotel sa nachádza v srdci historického mesta, v blízkosti romantického klenotu Európy – rozprávkového Bojnického zámku. Poskytuje ubytovanie v 12 komfortne zariadených izbách, 7 izbách delux a luxusnom rodinnom apartmáne. Izby su nefajčiarske a plne klimatizované, wifi internet, káva, čaj na izbách grátis. Reštaurácia ponúka kvalitné jedlá mediteránskej a internacionálnej kuchyne, pripravované z čerstvých surovín, má detský kútik a príjemnú letnú terasu, ktorej súčasťou je historický kamenný múr stredovekého opevnenia mesta, spolu s ovocnou záhradou a ihriskom pre deti. Obchodní partneri nájdu v hoteli vysokú kvalitu konferenčných služieb s kapacitou 50 osôb.

Choď na stránku: http://www.bestwestern-ce.com/belassiSládkovičova 46, Bojnice
Telefón: +421 (0)46 519 80 97
Email: recepcia@hotelbelassi.sk

TIK_BOJNICE

+421 (0)46 543 03 03
www.informaciebojnice.sk
» viac kontaktov

Turistická informačná kancelária Prievidza

+421 (0)46 16 186
www.prievidza.sk/tik
» viac kontaktov

Mapa regiónu
Horná Nitra - Bojnice

Po kliknutí sa zobrazí mapa regiónu

Aktuálne
počasie

In-počasie

BojniceČereňanyKľačnoKocuranyLehota pod VtáčnikomNitrianske RudnoOpatovce nad NitrouPrievidzaSebedražieŠútovce
Ministerstvo dopravy výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republikySlovenská agentúra pre cestovný ruchTrenčiasnky samosprávny krajTrenčín región - krajská organizácia cestovného ruchu
Facebook stránka Milujem BojniceStránky www.bojnice.eu prevádzkuje Oblastná organizácia cestovného ruchu OOCR Región Horná Nitra - Bojnice. All rights reserved.
Created by © 2012 - 2017 WebCreative.info